Rozpoczynając działalność w zakresie robotów przemysłowych w 1984 r., Hyundai Robotics po raz pierwszy wyprodukował robota spawalniczego w 1987 r. I rozpoczął nową epokę ponad 50 000 robotów przemysłowych wyprodukowanych łącznie w 2018 r., Po raz pierwszy w Korei. Zamiast być usatysfakcjonowanym takimi wynikami, Hyundai Robotics z mocą popycha do przodu roboty przemysłowe, roboty czyszczące i systemy, budując jedyne niezależne umiejętności techniczne w Korei. W szczególności robot spawalniczy do karoserii został wybrany jako światowej klasy produkt w 2008 roku, a robot czyszczący w 2011 roku.

Odpowiadamy na globalne firmy zajmujące się robotami, uzyskując globalne certyfikaty norm bezpieczeństwa, w tym CE dla Europy, NRTL dla Ameryki Północnej, Gost-R dla Rosji, uznanie bezpieczeństwa funkcjonalnego i certyfikat przeciwwybuchowości. Hyundai Robotics rozwija się w wiodącą firmę zajmującą się robotami ogólnymi na świecie, eksportując produkty do wszystkich części świata, w tym do Chin, Stanów Zjednoczonych, Europy, Rosji, Indii, Brazylii, Iranu i tak dalej, i stale rozwija technologie.

Hyundai Robotics prowadzi działalność we wszystkich obszarach, w tym w automatyzacji robotów i fabryk, inżynierii, instalacji, jazdach próbnych i usługach posprzedażowych.

W szczególności Hyundai Robotics koncentruje się na realizacji inteligentnego zakładu za pomocą najnowocześniejszej technologii robotów przemysłowych. Podejmujemy inicjatywę w opracowywaniu i dystrybucji systemów automatyki, opracowując nowe roboty zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klientów, a także wspieramy klientów w sprawnym działaniu ich zakładów, oferując szybkie i precyzyjne usługi przedsprzedażowe i posprzedażowe za pośrednictwem globalnej sieci serwisowej.

Hyundai Robotics będzie nadal rozwijać się jako lider w branży robotycznej, rozwijając się wraz z klientami poprzez ciągłe badania i rozwój oraz innowacyjne produkty.

Głównym dystrybutorem robotów jak i głównym centrum serwisowym Hyundai Robotics w Polsce jest firma Despol Techniki Montażowe sp. z o.o.

Despol Techniki Montażowe sp. z o.o. dzięki swojemu doświadczeniu w przemyśle oraz wykwalifikowanemu zespołowi robotyków i serwisantów jest w stanie zapewnić obsługę sprzedażową jak i po sprzedażową zgodną ze standardami Hyundai Robotics